A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Нікольська гімназія "Софія"
з загальноосвітньою школою I ступеня №2
Нікольської селищної ради Донецької області

Новини

Дата: від до Скинути

Челендж «Свято гарбуза»

30 жовтня вчитель трудового навчання Михайло Катрич долучився до челенджу «Свято гарбуза» для вчителів технологічної освітньої галузі Донецької області. Нагадаймо, що гарбуз є атрибутом осені, символом гарного врожаю, добробуту й достатку, одним з найулюбленіших і найуніверсальніших плодів на землі.

19:10 30.10.2024

Вебінар «Сучасний урок літератури: проблеми і перспективи»

30 жовтня 2024 року учитель української мови та літератури Наталія Стенчева взяла участь у вебінарі «Сучасний урок літератури: проблеми і перспективи» за участі Василя Шуляра, доктора педагогічних наук, доцента, заслуженого учителя України, директора Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

19:07 30.10.2024

Робота Центру STEM-освіти

30 жовтня вчитель біології Софія Доценко взяла участь у роботі Центру STEM-освіти «Проєктне навчання з біології: створення інтегрованих STEM-проєктів» на базі Освітнього хабу «Донеччина»

19:06 30.10.2024

Методичне обʼєднання класних керівників

30 жовтня відбулося засідання методичного обʼєднання класних керівників Нікольської гімназії «Софія». Зустріч була присвячена обговоренню національно-патріотичного виховання сучасної молоді, розвитку критичного мислення вихованців, формуванню навичок медіа грамотності під час виховних заходів. Класні керівники поділилися досвідом щодо інтерактивних методів, які застосовуються в онлайн форматі проведення заходів виховного характеру.

19:03 30.10.2024

Інноваційна сесія Міжнародної інноваційної програми «Трансформація цифрової педагогіки» під менторством HP IDEA"

29 жовтня команда вчителів Нікольської гімназії "Софія" вчергове долучилася до інноваційної сесії Міжнародної інноваційної програми «Трансформація цифрової педагогіки» під менторством HP IDEA (HP Innovation & Digital Education Academy). Обговорювали з колегами основні напрямки нашого проєкту та працювали над стратегією розвитку.

19:13 29.10.2024

Тренінг "Діяльнісний підхід у загальній середній освіті в реаліях сьогодення"

Діяльнісний підхід у загальній середній освіті є одним із головних інструментів реалізації концепції нової української школи. Реформа освіти вимагає від вчителів пошуку нових методів навчання, що ґрунтуються на діяльнісній методології. 29 жовтня директор Вікторія Швечикова взяла участь у тренінгу "Діяльнісний підхід у загальній середній освіті в реаліях сьогодення", який реалізується в межах підтримки відновлення освіти України Фундацією ЛЕГО у співпраці з МОН України та Донецьким інститутом післядипломної педагогічної освіти . Під час тренінгу разом із колегами ознайомилися з новими освітніми методиками, що сприятимуть розвитку компетентностей учнів та підвищенню якості навчання. Під час тренінгу були обговорені сучасні виклики, що стоять перед середньою освітою, та ефективні підходи до їх подолання.

19:11 29.10.2024

Засідання методичного центру природничо-математичного циклу

У сучасних умовах стрімкого розвитку науки та технологій перед освітянами стоять важливі завдання – формувати в учнів не лише глибокі знання, а й розвивати їхні дослідницькі, аналітичні та критичні навички. З цією метою відбулося засідання методичного центру природничо-математичного циклу, на якому педагоги обговорили нові підходи до викладання природничих та математичних дисциплін.     Головні теми засідання – інтеграція сучасних освітніх технологій та ефективних методик у навчальний процес, формувальне оцінювання в класах НУШ. Учасники заходу поділилися своїм досвідом у наданні зворотнього зв’язку учням,  впровадженні практико-орієнтованих занять,  під час яких учні вчаться вирішувати реальні проблеми, наближаючи процес навчання до життєвих ситуацій. Такий підхід сприяє зацікавленості учнів, розвиває їхнє критичне мислення та здатність до командної роботи.     Особлива увага була приділена інноваційним методам, які допомагають підвищити пізнавальний інтерес гімназистів. Обговорювалися також шляхи застосування інструментів диференційованого навчання, що дозволяє враховувати індивідуальні можливості та інтереси кожної дитини.     Саме завдяки постійному обміну досвідом і знаннями вчителі зможуть максимально ефективно розвивати таланти й здібності сучасних учнів.

12:19 29.10.2024

Всеукраїнська науково-практичній конференції "ДЖУРА"

29 жовтня заступник директора з виховної роботи Валентина Ушмодіна та педагог-організатор Оксана Гризодуб взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "ДЖУРА ЯК ВИХОВНА СИСТЕМА ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ". Під час конференції обговорювалися питання системи виховання сучасного українця: національно-патріотичне виховання учнівської молоді, ідеологія гри "Джура", особливості освоєння знань в комплексній підготовці учнів до гри "Джура"

12:17 29.10.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень